DATALOGGER uygulamalarımız sunumumuzda göreceğiniz üzere, işletmenizde daha sağlıklı ve uygun koşulların yaratılması ve devamlılığı açısından son derece önemli bir sistemi bulacaksınız.

 

DATALOGGER’ lar, diğer adıyla CASUS’ lar bir çok pratik uygulaması ile nakliye sırasında ısıya hassas ürünlerin bütünlüğünün ispatlanmasını gerektiren her endüstrinin büyük ilgisini çekecek olan sıcaklık+Nem ölçüm ve kayıt cihazıdır. Amerikan firması olan Maxim/Dallas Semiconductor tarafından geliştirilmiş ve üretilmiştir.Uygulama geliştirdiğimiz ve sistemimizin kullanıldığı başlıca sektörler :  SOĞUK ZİNCİR TAŞIMACILIK, GIDA SEKTÖRÜ( ET,SÜT, DONDURMA, HAZIR YEMEK,YAŞ SEBZE VE MEYVE, KURU GIDA…)İLAÇ VE KİMYA SANAYİİ,TEKSTİL

 

Uygulamalarımız:

   Soğuk zincir Filolar,

   Mağazalar,

   Soğuk hava depoları,

   Soğuk hava kabinleri

Gibi alanlara kullanılmakta olup;

 

Sistem fiyatlarımız piyasadaki benzeri ürünlerle karşılaştırıldığında hem çok ekonomik hemde sistem kalitesi açısından dış etkenlere(su, nem, toz) karşı daha dayanıklıdır. Sistem süreç takibi açısından çok verimli ve  benzer ürünlerin piyasadaki fiyatının yarısından daha azdır.

 

Hassas ölçüm yapabilme özelliğinin yanında suda dahi çalışabilmesi, kayıt tutma kapasitesi, ısıya dayanıklılığı ve takip açısından da size avantaj sağlayacaktır.

 

İşletmenizin ihtiyaçlarına ve görüşmelerimize göre teknik ekibimizin yapacağı projelendirme size en uygun sistemin mümkün olan en kısa sürede kurulumunun yapılmasını gerçekleşecektir.

 

Bu özellikli ürünü işletmenizin de hizmetine sunmaktan gurur duyarız.